Jubileum Visserstui naar oud Harlings breipatroon

 In de waddenwebshop.nl, de online winkel van de Waddenvereniging is nu de originele Jubileum Visserstrui exclusief verkrijgbaar. De Jubileum Visserstrui is een samenwerking tussen Stella Ruhe, Blue Loop Originals en de Waddenvereniging ter gelegenheid van ons 50-jarig jubileum in 2015. De opbrengst van de trui gaat naar de Vismigratierivier, een baanbrekende doorgang voor trekvissen door de Afsluitdijk. Tot 1950 droegen alle vissers langs de Nederlandse kust wollen truien tijdens hun werk. Aan het patroon van de trui die ze droegen, was precies te zien uit welk vissersdorp ze afkomstig waren. Speciaal voor de Waddenvereniging is nu het Harlinger motief gebruikt.

Lees hier een artikel uit het WADDENmagazine van september of ga direct naar de trui in de webshop.