Werelderfgoed Waddenzee zit vol verhalen

Ben je ondernemer en wil je de waarde van het waddengebied uitdragen aan bezoekers en bewoners? Doe dan mee aan de cursus ‘Gastheer Waddenzee Werelderfgoed’. Ondernemers uit alle sectoren zijn welkom. Na de cursus weet je wat er op grote schaal in het waddengebied speelt en ken je ook de specifieke verhalen over je eigen gebied en de bezienswaardigheden die daar te vinden zijn. Ook weet je hoe je die informatie door kunt geven aan je gasten.

13 en 14  november: ondernemerscursus Den Helder

Ben je ondernemer in de regio Noord-Holland? Benut de toegevoegde waarde van het waddengebied voor je bedrijfsvoering. Voor deelname betaal je slechts € 40,00 per persoon. Meld je meteen aan, er is nog plaats! Aanmelden kan hier.

 

Interesse in andere regio? Geef het door!

Heb je een bedrijf in een andere waddenregio, maar ben je wel geïnteresseerd in onze ondernemerscursus? Vul dan dit interesseformulier in. Zodra er in jouw regio een training is, nemen we contact met je op. Gebruik ook het formulier als je voor je medewerkers een training op maat wilt.