Kom zaterdag 11 september om 15:30 naar actie Ternaard!

Vanuit de Friese Statenfracties wordt een actie in Ternaard georganiseerd tegen gaswinning onder de Waddenzee. Een initiatief van Hanneke Goede (voorzitter SP Statenfractie), gesteund door de Statenfracties van CDA, PvdA, FNP, GrienLinks, Christen Unie, D66, Partij voor de Dieren en 50PLUS.

Programma

  • Om 15:30 uur verzamelen bij het kruispunt Seepmawei/Hantumerwei in Ternaard. Welkomstwoord door Tweede Kamerlid Sandra Beckerman (SP).
  • Wandeling van +/-  20 minuten naar de bestaande boorlocatie van de NAM bij de sportvelden van v.v. Ternaard.
  • Bij deze NAM-locatie zullen meerdere sprekers het woord voeren: Sandra Beckerman (SP), Frank Petersen (Waddenvereniging), Hans van der Werf (Friese Milieufederatie), Monique Plantinga (Tsjingas), Sjoerd Keizer (raadslid S!N) en Johan Lammering (raadslid PvdA).

Kom je ook?
Wij zijn als Waddenvereniging natuurlijk aanwezig om van ons te laten horen! Kom je ook? We zien je graag daar!


Meer informatie via SP Fryslân