Bijzondere vangst tijdens onderzoek Swimway Vecht

Afgelopen september ging het vismigratieproject Swimway Vecht officieel van start. Tijdens het Vechtsymposium tekenden diverse Nederlandse en Duitse organisaties een samenwerkingsovereenkomst. De Vecht vormt een belangrijke migratieroute tussen de Waddenzee en Duitsland. Vissen die straks de Vismigratierivier gebruiken, zwemmen bijvoorbeeld via het IJsselmeer de Vecht op. In het project Swimway Vecht worden bestaande vismigratieroutes in kaart gebracht, onderzocht en geëvalueerd. In het kader van het project worden sinds het voorjaar visonderzoeken uitgevoerd. Afgelopen maand vingen de onderzoekers een heel speciale vis. ::URL::http://www.vriendenvandeblijevis.nl/bijzondere-vangst-tijdens-onderzoek-swimway-vecht/::Bekijk welke vissoort ze hebben gevangen.::