Ternaard uit de spagaat door lokaal verzet?

Wij zijn dagelijks bezig met de vraag: zijn de gasboringen bij Ternaard tegen te houden? Wat ons betreft is het antwoord ja! Want met de inzet van de lokale bevolking is het tij te keren. Ruim een jaar geleden maakte ENGIE BV bekend geen gas meer te gaan winnen in het waddengebied. Reden: een gebrek aan economisch perspectief en het ontbreken van maatschappelijk draagvlak voor gaswinning. Ook Terschelling verzette zich lokaal met hulp van natuurorganisaties. Daarom, Ternaard: we kunnen dit! Deze mening wordt inmiddels breder gedeeld: ‘Cruciaal is het draagvlak. Als dat er niet is, zouden de gasboringen wel eens van de baan kunnen zijn’ – aldus gedeputeerde Michiel Schrier afgelopen maandag in een interview met Omrop Fryslân. ::URL::https://waddenvereniging.nl/item/10505-ternaard-uit-de-spagaat-door-lokaal-verzet.html::Lees verder >> ::