Wereldpremière Love Flows

Op 23 april ging de documentaire Love Flows in Nederland in première. In Nieuw Zeeland beleefde Love Flows gisteren haar internationale release. De film van Francisco Campos-Lopez blikt terug op Wereldvismigratiedag 2018 door de ogen van de Amerikaanse natuurbeschermer Joshua Royte. Hij ziet dat er wereldwijd nog veel natuurwinst te behalen is door het verwijderen van dammen en andere obstakels voor trekvissen. Met de film hoopt hij ook mensen te inspireren om deel te nemen aan Wereldvismigratiedag in 2020 om aandacht te vragen voor trekvissen. De Waddenvereniging zet zich ook in voor het opheffen van barrières, bijvoorbeeld  met de aanleg van de Vismigratierivier, het project Vissen voor Verbinding en onze inzet in de regio Lauwerskust.

Bekijk de film 'Love Flows' op ons  plaform Vrienden van de Blije Vis!


Publicatiedatum: 16-05-2019