Swim Fish Swim! in het Natuurmuseum Fryslan

Van 2 februari tot en met 25 augustus 2019 staat de tentoonstelling Swim Fish Swim! in het Natuurmuseum Fryslan. Een interactieve tentoonstelling voor het hele gezin over vismigratie. De Vismigratierivier speelt hierin een belangrijke rol. Ga mee op reis en volg de trekroutes die Harry de Haring, Steve de Steur en Sam de Zalm afleggen. Daarnaast is er in de voorjaarsvakantie een speciale doe-tentoonstelling voor kinderen. De Waddenvereniging werkt hier aan mee. Onder leiding van speciale Vismigratieriviergidsen kunnen de bezoekers allerlei leuke proefjes uitvoeren en zo meer te weten komen over vismigratie en het leven van trekvissen. Ga voor meer informatie naar onze speciale website over vis en vismigratie: Vrienden van de Blije Vis. Klik hier.


Publicatiedatum: 01-02-2019